جزئیات وبلاگ

به افراد نیازمند کمک کنید

مراسم تجلیل از استاد داریوش ارجمند

مراسم تجلیل از استاد داریوش ارجمند

مراسم تجلیل از استاد داریوش ارجمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور جمعی از هنرمندان مطرح کشور، مدیران و مسئولان ادارات، خیرین و نیکوکاران موسسه گلستان علی (ع) در تالار شهر مشهد برگزار شد. این مراسم با تلاوت قرآن مجید، سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع) و کلیپی از دهکده گلستان علی (ع) آغاز شد و در ادامه آقای دکتر حقیقی معاون فرهنگی و روابط عمومی و امور بین الملل گلستان علی (ع) گفت:
” این موسسه با نگهداری از ۲۵۰ کودک بی سرپرست به عنوان بزرگترین موسسه در کشور دارای ۱۰ مرکز خوابگاهی شبانه روزی است و خدمت به فرزندان آسمانی را توفیقی بزرگ برای خود می داند.”
در این مراسم برنامه های متنوعی توسط هنرمندان مطرح کشور از جمله مهدی یغمایی، علی مقصودی، علی انصاریان و استاد کیوان ساکت اجرا شد.
در این مراسم از استاد داریوش ارجمند به عنوان پیشکسوت عرصه هنر در کشور یاد شد و هدایایی به رسم یادبود در سالگرد تولد این هنرمند بزرگ به ایشان اهدا شد.
از برنامه هایی که مورد توجه حضار قرار گرفت، سرود فرزندان خردسال به فارسی و انگلیسی و دکلمه فرزندان دختر بود که بسیار زیبا و تحسین برانگیز بود.
همچنین استاد داریوش ارجمند طی سخنانی ضمن تقدیر از موسسه گلستان علی (ع) از خدمات و حمایت های بی دریغ مدیریت محترم موسسه جناب آقای رضا زاده و کارکنان آن برای نگهداری کودکان بی سرپرست و برگزاری این مراسم گفت:
“من یک نوکر بسیار ساده ملت هستم و خدمت گذار فرهنگ این سرزمین می باشم و در عرصه هنر از جوانان می خواهم که در هنر اول از همه خودشان لذت ببرند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *